III TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY WIETRZYCHOWICE 2018

W dniu 24 marca 2018 roku w hali sportowej w Wietrzychowicach odbył się III Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wietrzychowice.

Turniej został rozegrany w trzech kategoriach wiekowych: Szkoła Podstawowa, Gimnazjum oraz w kategorii Open. W najmłodszej grupie wiekowej triumfował Bartłomiej Latocha uczeń piątej  klasy sportowej z Wietrzychowic.  W kategorii gimnazjum pierwsze miejsce zajął Jakub Pająk z Miechowic Wielkich, któremu należą się wielkie gratulacje bo to jest już jego trzecia wygrana.  Natomiast zwycięzcą  w najstarszej grupie wiekowej (podobnie jak rok temu) został Krzysztof Kruk z Miechowic Małych. Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczył im Wójt gminy Wietrzychowice p. Tomasz Banek.