Gmina Wietrzychowice
https://arch.wietrzychowice.pl/rekrutacja-dla-osob-z-wyksztalceniem-policealnym-lub-pomaturalnym/
Export date: Fri Apr 19 8:20:40 2024 / +0000 GMT

Rekrutacja dla osób z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym


Już 1 września 2020 rusza rekrutacja osób  z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym do projektu Kierunek Kariera. To szansa na nawet 85% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) do różnych szkoleń i kursów.


REKRUTACJA POTRWA OD 1 WRZEŚNIA 2020 OD GODZ. 10.00 DO 30 WRZEŚNIA 2020 DO GODZ. 15.00 LUB DO WYCZERPANIA MIEJSC (Limit wynosi 3000 osób).

Zapraszamy, jeśli:

  • pracujesz;

  • masz pomiędzy 25 a 50 lat;

  • posiadasz dyplom szkoły policealnej czy pomaturalnej;

  • uczysz się lub pracujesz, lub mieszkasz w Małopolsce;

  • posiadają obywatelstwo polskie lub zezwolenie na pobyt lub wizę, upoważniające do pobytu i podjęcia pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


UWAGA!

Powyższa rekrutacja nie dotyczy osób z wykształceniem wyższym (licencjat, magisterium, doktorat lub powyżej) - w obecnej rekrutacji dopuszczone zostają jedynie osoby, które ukończyły szkołę policealną lub pomaturalną, a więc nadal posiadają wykształcenie maksymalnie na poziomie średnim.

Jak zgłosić się do projektu i otrzymać dofinansowanie w formie bonów szkoleniowych?

Wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie i zapisz się na spotkanie z naszym doradcą. Teraz spotkania odbywają się w formie zdalnej za pośrednictwem komunikatora SKYPE. Po rejestracji doradca zawodowy będzie się z Tobą kontaktował mailowo.

Bilans Kariery opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. Jest to usługa dla każdego, kto chce przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom, również dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku drogi i zdobywania doświadczeń. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, to, czego nauczyliśmy się poza szkołą, kursami czy pracą.

Więcej informacji na temat projektu, Bilansu Kariery i bonów szkoleniowych znajdziesz TUTAJ

Zasady rekrutacji zamkniętej dla osób z wykształceniem policealnym lub pomaturalnym znajdziesz TUTAJ
Post date: 2020-08-26 10:45:35
Post date GMT: 2020-08-26 10:45:35