Gmina Wietrzychowice
https://arch.wietrzychowice.pl/sierpniowy-gosc-w-klubie-seniora/
Export date: Mon Dec 11 8:51:23 2023 / +0000 GMT

Sierpniowy Gość w Klubie Seniora
Zaproszonym gościem w  Klubie Seniora w miesiącu sierpniu 2019 r. był Piotr Gorla, którego pasją jest taniec towarzyski.

Piotr Gorla doskonali swój talent w szkole tańca “eMiKa” w Tarnowie.  Wraz ze swoją partnerką Gabrielą Chłopek znajdują się w klasie tanecznej “B”.  Biorą udział
w licznych ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego, organizowanych w wielu miastach. Otrzymują wysokie noty a wielokrotnie zdobyli I miejsce. Piotr opowiedział o swoich  początkach przygody z tańcem, a także planach na przyszłość. Zaprezentował Seniorom nagrania z turniejowych występów, opowiedział
o wymogach odnośnie strojów, przybliżył specyfikę poszczególnych tańców towarzyskich. Ponadto pokazał kilka kroków tanecznych, które z chęcią wielu chciało się nauczyć. Przy muzyce i pod czujnym okiem tancerza Seniorzy chetnie ćwiczyli profesjonalne kroki taneczne. Bardzo dziękujemy za wizytę i życzymy wielu dalszych sukcesów.

Najbliższy występ na żywo pary: Piotra Gorli i Gabrysi Chłopek możemy obejrzeć podczas “ Małopolskiej Nocy Naukowców” organizowanej przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie - jesienią br.

Post date: 2019-09-06 08:08:06
Post date GMT: 2019-09-06 08:08:06