Gmina Wietrzychowice
https://arch.wietrzychowice.pl/z-wizyta-w-klubie-seniora/
Export date: Tue Jun 25 16:14:44 2024 / +0000 GMT

z wizytą w klubie seniora
W dniu 01.04.2019 r.  Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach udali się z wizytą do Klubu Seniora aby zobaczyć wystawę prac artystycznych uczestników Klubu.

Wystawa prac budzi wielki podziw i uznanie dla naszych Seniorów, którzy zaprezentowali swoje liczne talenty w wystawianych pracach. Między innymi były to: obrazy na szkle, kartki okolicznościowe,wyroby szydełkowe, ozdoby ze sznurka., wyroby z papieru i bibuły oraz inne cudeńka.  Z prostych materiałów plastycznych Seniorzy potrafią wyczarować przepiękne ozdoby, wśród których królują świąteczne palmy i inne ozdoby Wielkanocne. Seniorzy wspólnie pracują obecnie nad przygotowaniem dużej  palmy na konkurs palm, gdzie każdy element dekoracyjny jest wykonywany ręcznie. Ponadto, Pan Stanisław Majcher udostępnił na wystawę obrazy swojego autorstwa i albumy fotograficzne z prywatnych zbiorów.

Serdecznie gratulujemy Naszym Seniorom pomysłowości, zapału do pracy i zaangażowania.  Jesteśmy bardzo dumni z Uczestników Klubu Senior +  w Gminie Wietrzychowice, dziękujemy za oprowadzenie po wystawie, miłą atmosferę pełną  życzliwości i sympatii.

Życzymy Seniorom dalszych sukcesów, pracownicy GOPS Wietrzychowice.

Post date: 2019-04-03 09:35:00
Post date GMT: 2019-04-03 09:35:00