Gmina Wietrzychowice
https://arch.wietrzychowice.pl/realizacja-projektu-e-mocni-w-naszej-gminie/
Export date: Fri Apr 19 21:46:18 2024 / +0000 GMT

REALIZACJA PROJEKTU E-MOCNI W NASZEJ GMINIE
Gmina Wietrzychowice wraz z 19. innymi gminami z województwa małopolskiego oraz z województwa podkarpackiego będzie realizowała projekt e-mocni. Projekt ten jest skierowany do 130 mieszkańców Gminy Wietrzychowic, a jego celem jest zdobycie umiejętności obsługi komputera przy korzystaniu z dobrodziejstwa internetu.

Koordynatorem projektu jest Pan Michał Wolak Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, a trenerem została Pani Lucja Kołaczyńska nauczyciel Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.

Projekt będzie rozpoczynał się na jesieni 2017r a zajęcia odbywać się będą w pracowniach komputerowych Szkoły Podstawowej w Wietrzychowicach, Szkoły Podstawowej w Jadownikach Mokrych oraz w Gimnazjum w Miechowicach Wielkich.

22 sierpnia w Urzędzie Gminy w Wietrzychowicach zorganizowano spotkanie robocze, w którym uczestniczył Pan Tomasz Banek Wójt Gminy Wietrzychowice, Pan Michał Wolak Wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wietrzychowicach oraz Pani Lucja Kołaczyńska.

Na spotkanie zaproszono wszystkie stowarzyszenia i koła gospodyń z naszej gminy. Bardzo dziękujemy za przybycie i zadeklarowanie pomocy przez Stowarzyszenie "Demblinianki", koło gospodyń z Jadownik Mokrych, koło gospodyń z Miechowic Wielkich.

Chętnych do udziału w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel 14 6418 016

Szersze informacje do pobrania poniżej:
Post date: 2017-08-23 08:29:23
Post date GMT: 2017-08-23 08:29:23