Gmina Wietrzychowice
https://arch.wietrzychowice.pl/zdalne-doradztwo-zawodowe-w-projektach-wup-w-krakowie/
Export date: Sun Mar 3 12:47:38 2024 / +0000 GMT

Zdalne doradztwo zawodowe w projektach WUP w Krakowie
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie uruchomił dla mieszkańców regionu ofertę doradztwa zawodowego przez internet w dwóch małopolskich projektach finansowanych ze środków unijnych.


Jest ono możliwe w projekcie „Nowy start w Małopolsce”, który jest skierowany do osób powracających z emigracji i szukających pracy. Usługa zdalnej rozmowy z doradcą zawodowym jest także w ofercie projektu „Kierunek Kariera”, dedykowanego osobom pracującym, chcącym skorzystać ze szkoleń zdalnych.


W projekcie „Nowy start w Małopolsce” zdalna rozmowa z doradcą zawodowym jest wstępem do spotkania z konsultantem, który doradzi m.in. jakie są możliwości podno­szenia kwalifikacji i wejścia na rynek pracy w naszym regionie, w jakiej instytucji można do­stać wsparcie na rozwój i za­łożenie własnej firmy, gdzie załatwiać formal­ności po powrocie do kraju.


Jak można skorzystać ze zdalnej usługi?


Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na  stronie chętni otrzymają mail z potwierdzeniem rejestracji. W wiadomości będą informacje o dniu i godzinie wirtualnego spotkania oraz dane kontaktowe do doradcy zawodowego. Będzie także informacja o Bilansie Kariery wraz z formularzem Historii Edukacyjno-Zawodowej do uzupełnienia.


Więcej informacji na temat zdalnego doradztwa zawodowego w projekcie "Nowy start w Małopolsce" - link


Więcej informacji na temat zdalnego doradztwa zawodowego w projekcie "Kierunek Kariera" - link 
Post date: 2020-04-27 14:23:17
Post date GMT: 2020-04-27 14:23:17