TURYSTYCZNE SKARBY MAŁOPOLSKI” – ZAGŁOSUJ NA “OGRÓD HORTITERAPII”

W tym roku Gmina Wietrzychowice ponownie zgłosiła się do konkursu “Turystyczne skarby małopolski”. Miło nam poinformować, że decyzją komisji konkursowej zakwalifikowaliśmy się do kolejnego etapu w kategorii: Unikatowa atrakcja turystyczna. Warto przypomnieć, iż w ubiegłym roku w tej samej kategorii, dzięki oddanym przez Was głosom “Cypel- ujście Dunajca do Wisły” zdobył 3 miejsce.

W tym roku również gorąco zachęcamy do głosowania, które rozpoczęło się 01 września i potrwa do 20 września. Będzie nam niezmiernie miło jeśli oddacie swój głos na Gminę Wietrzychowice w kategorii: Unikatowa atrakcja turystyczna: tym razem na ogród hortiterapii.
Jak można to zrobić?
To bardzo proste!
Wejdź na stronę
Oddaj swój głos
Podaj adres e-mail
Potwierdź oddany głos w e-mailu zwrotnym!
UWAGA!!!
Pamiętaj, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego potwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który otrzymasz na Twój adres e-mail – dzięki temu Twój głos trafi tam, gdzie trzeba i zostanie policzony.
Już w październiku poznamy zwycięzców konkursu!
Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.
Wszystkie informacje dostępne są pod adresem http://konkurs.visitmalopolska.pl/
Wszystkich Państwa prosimy o rozpowszechnianie informacji o II etapie konkursu Turystyczne Skarby Małopolski swoimi kanałami informacyjnymi (strona, facebook).

Z góry dziękujemy za oddane głosy!