Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych

Akademia Piłkarska Bruk-Bet Termalica Nieciecza ogłasza nabór do drużyn młodzieżowych. Do udziału w Dniu Talentu zapraszamy dzieci w wieku od 11 – 4 lat.
Najmłodsze drużyny młodzieżowe Bruk-Bet Termalica Nieciecza uczestniczą w projekcie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej i zostały wyróżnione najwyższą Złotą Gwiazdką oznaczającą wysoki standard pracy trenerów oraz doskonałe warunki do rozwoju dla zawodników.
Wszyscy kandydaci będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie i zapisać się do drużyn młodzieżowych Słoni.
Każdy z uczestników treningu wygrywa bilet dla siebie i opiekuna na mecz Fortuna 1 Ligi oraz nagrodę niespodziankę! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające ruch i aktywność fizyczną do sprawdzenia swoich umiejętności. 12 września na miejscu czekać na Was będą uśmiechnięci trenerzy Bruk-Bet Termalica Nieciecza, którzy w trakcie trwających zajęć sprawdzą Wasze umiejętności piłkarskie oraz z chęcią odpowiedzą na wszelkie
pytania. Rozpocznij swoją przygodę z piłką nożną w Akademii Bruk-Bet Termalica! Rodziców zawodników zainteresowanych udziałem w wydarzeniu i
dołączeniem do drużyn młodzieżowych „Słoni” prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się poniżej.
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz naboru do drużyn młodzieżowych Bruk-Bet Termalica Nieciecza u Trenera Dawida Krupy  tel. 726 406 723.