Bilans Kariery

Zapraszamy do skorzystania z Bilansu Kariery w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie.

Na Bilans Kariery, zapraszamy wszystkie osoby pracujące w Małopolsce (lub takie, które pracują w innym województwie, a w Małopolsce uczą się lub mieszkają), a ponadto:

  • zakończyły swoją edukację co najwyżej na poziomie matury i ukończyły 25 lat, w tym samozatrudnionych, czyli osoby, które prowadzą firmę, ale nie zatrudniają pracowników;
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia.

Dzięki tej usłudze:

  • sprawdzisz jakie są Twoje mocne strony na rynku pracy,
  • lepiej poznasz siebie i dowiesz się w jakim kierunku powinieneś się rozwijać,
  • określisz swoje umiejętności zawodowe,
  • wybierzesz szkolenie odpowiednie dla Ciebie!

Aby umówić się z doradcą zawodowym skontaktuj się z jednym z trzech Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, do których kontakt znajdziesz poniżej. Na pierwsze spotkanie z doradcą zabierz wydrukowany i wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Jeśli spełniasz wymogi dotyczące zatrudnienia, wieku i wykształcenia możesz przystąpić do projektu i rozpocząć Bilans. W trakcie tej usługi wspólnie z doradcą zawodowym, nazwiesz i uporządkujesz, wszystko to, co wiesz i umiesz. W efekcie poznasz swoje możliwości, potencjał i skompletujesz portfolio, a doradca pomoże Ci stworzyć indywidualny plan rozwoju.

Od połowy roku uruchomimy system bonów szkoleniowych, dzięki któremu na bazie stworzonego z doradcą planu rozwoju wybierzesz dla siebie jedną z form kształcenia: szkolenie, studia podyplomowe czy np. przystąpienie do egzaminu z języka obcego. Następnie, po podpisaniu odpowiedniej umowy i wpłacie 13% wartości danej usługi szkoleniowej, otrzymasz bony szkoleniowe.

Oferty kształcenia będą dostępne w bazie tworzonej w ramach projektu Kierunek Kariera. Baza ta będzie obejmowała usługi jedynie tych instytucji szkoleniowych, które spełnią określone wymogi jakościowe i zgodzą się na rozliczanie płatności przy pomocy bonów szkoleniowych.

Usługę Bilansu Kariery oferują:

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie
e-mail: centrum.krakow@wup-krakow.pl
tel.: 12 424 07 38

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu
e-mail: centrum.nowysacz@wup-krakow.pl
tel.: 18 442 94 90

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie
e-mail: centrum.tarnow@wup-krakow.pl
tel.: 14 626 99 40