SPOTKANIE INFORMACYJNE

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie z Wójtem Gminy, w którym uczestniczyli sołtysi, wszyscy kierownicy jednostek budżetowych z Gminy Wietrzychowice,  Pan Jerzy Behounek- kierownik Ośrodka Zdrowia w Wietrzychowicach, Pan Dominik Rzepecki- Komendant Policji w Żabnie  oraz Pan Maciej Mądrzyk- Prezes Gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych.

Spotkanie było możliwością do przekazania bieżących informacji i przedstawienia działań jakie są realizowane na terenie Gminy Wietrzychowice. Gmina jest w ścisłym kontakcie z wszystkimi służbami łącznie  z Wojewodą Małopolskim i na bieżąco realizuje wszystkie procedury. 

Spotkanie miało także na celu uspokojenie atmosfery , gdyż nie ma powodu do niepokoju. Na obecną chwilę na terenie Gminy Wietrzychowice nie ma przypadku zarażenia koronawirusem , jak również nikt nie jest podany kwarantannie. Ponadto Pan Komendant Rzepecki poinformował, że na terenie gminy Żabno oraz gminy Radłów nie ma potwierdzonych przypadków osób poddanych kwarantanną.