TRZY LATA NA STANOWISKU WÓJTA

Drodzy Mieszkańcy Gminy Wietrzychowice! 
1 grudnia mineły 3 lata odkąd miałem ten honor i zaszczyt złożyć ślubowanie na stanowisko wójta Gminy Wietrzychowice.

Ten okres to 3 lata budowania wspólnoty, wzajemnego szacunku i zaufania oraz tak bardzo potrzebnej zgody w naszej “małej ojczyźnie”. Przez ten czas wprowadzamy w życie piękne polskie przysłowie „zgoda buduje”. Realizujemy w dobrej atmosferze plan inwestycyjny dla Gminy Wietrzychowice. Skutecznie pozyskując środki unijne i rządowe udowadniamy, że można zrealizować najbardziej ambitne projekty w celu realizacji potrzeb naszych mieszkańców. 
Jest to jednak wszystko możliwe dzięki Państwu! 

Otrzymane 3 lata temu zaufanie od Mieszkańców stało się dla mnie największą motywacją do budowania i rozwoju gminy !

To Mieszkańcy stanowią dla mnie codzienną, największą i najważniejszą motywację oraz wyzwanie spełnienia oczekiwań i nadziei, które złożyli na moje ręce. Bez wątpienia minione 3 lata mojej kadencji nie było pozbawione błędów oraz problemów. Dziękuję za każdą merytoryczną krytykę, która dla mnie jest ważną lekcją oraz podpowiedzią, co należy poprawić w moim działaniu.
Jednocześnie dziękując za wszystkie słowa wsparcia mojej osoby i naszych wspólnych działań i pracy na rzecz Mieszkańców, proszę Państwa o dalsze zaufanie na ostatni rok mojej kadencji!! To będzie aktywny, ciekawy i owocny rok dla naszej Gminy! 
Jak nigdy wcześniej, do realizacji tak ambitnych zadań inwestycyjnych, będę potrzebował Państwa wsparcia!
Ze swojej strony zapewniam, że zrobię wszystko, abyśmy wspólnie, wszyscy razem byli dumni z Gminy Wietrzychowice.

Wójt Gminy Wietrzychowice

Tomasz Banek